Jako projektant miałem różne zlecenia

Będąc młodym człowiekiem trzeba czasami podejmować wiążące decyzje. Ja gdy skończyłem liceum ogólnokształcące zdecydowałem się na studia. Od zawsze byłem zafascynowany światem rysunku i uwielbiałem historię. Wtedy nie miałem problemu z wyborem odpowiedniego kierunku.

Wykonywałem na Śląsku różne projekty miejsc do pracy

projektowanie wnętrz wykonywane na ŚląskuUdałem się na architekturę wnętrz. Na mojej uczelni miałem na prawdę sporo pracy. Tam zajmowałem się wieloma rzeczami, które na początku nie do końca mi wychodziły. Na szczęście udało mi się zakończyć trzy lata swojej edukacji. Po tym czasie zacząłem szukać stałej pracy. Było mi to potrzebne, ponieważ zamierzałem zostać na Śląsku. Moja rodzinna miejscowość była bardzo mała, a ja nie chciałem się z nią wiązać. W dodatku nie było tam dla mnie żadnych perspektyw. W końcu projektowanie wnętrz wykonywane na Śląsku stało się moją pasją oraz pracą. Na dodatek działałem z kolegą z uczelni i razem działaliśmy jako wolni strzelcy. Nie chciałem pracować dla większej firmy, ponieważ wydawało mi się to bardzo nudne i nie ciekawe. Projektowanie wnętrz było moją odskocznią od wszystkiego. Miałem różnych klientów. Nie którzy życzyli sobie aranżację aby sprzedać nieruchomość dalej, a inni źle się czuli w swoim domu. Na dodatek w ostatnich latach pojawiła się nowa moda. Ludzie coraz chętniej wynajmowali architektów aby zaprojektowano im miejsce pracy. Nie które mieszkania lub lokale miały mało przestrzeni, a doświadczony kreator zawsze znajdzie ciekawe rozwiązanie i pomoże zaoszczędzić miejsce.

Muszę przyznać, że miałem trzy takie zlecenia i każde okazało się ciekawym wyzwaniem. Tam nie miałem do czynienia z rodziną tylko z pracownikami. Każda osoba musiała mieć dla siebie odpowiednie miejsce do pracy. Jako projektant wnętrz musiałem wszystko zorganizować tak aby ludzie mogli spokojnie pełnić swoje obowiązki.