Jeden program do zastosowań ERP i CRM

Platforma biznesowa pozwalająca na przechowywanie na serwerach rozmaitych danych na temat pracy firmy, będąca w dodatku wydajną, stabilną i zabezpieczoną przed rozmaitego typu atakami hakerów, może się sprawdzić doskonale w codziennym użytkowaniu.

ERP i CRM współgrają ze sobą

odoo erpJeden program do zastosowań erp i crm jest możliwy. System erp to znakomity sposób na uzyskanie dostępu do ogromu rozmaitych, interesujących możliwości, które pozwolą nam na skompresowanie ilości czasu potrzebnego na wiele czynności w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem. Odoo erp posiada wyjątkową cechę – jest to rozwiązanie open source, czyli takie, które wzbogacać swoją własną inwencją może bardzo wielu użytkowników. Taka filozofia pozwala na powstawanie ogromnej ilości dodatków i rozszerzeń. Znajdziemy wiele świetnych rozszerzeń i modułów jakie powstały wyłącznie dzięki prywatnej inicjatywie użytkowników systemu. System b2b to rozwiązanie wykorzystywane zarówno przez mikroprzedsiębiorstwa jak i gigantów rynku. Fakt, że mnóstwo poważnych firm opiera swojej działanie o takie właśnie platformy najlepiej bez wątpienia przemawia na ich korzyść. Oprogramowanie dedykowane, jakkolwiek przygotowanie go specjalnie dla nas jest kosztowniejsze niż sięgnięcie po przewidziane dla szerszego grona systemy, może zwiększyć efektywność naszej pracy wielokrotnie.

Metody open erp pozwalają spodziewać się ciągłej rzeki kolejnych modyfikacji, usprawnień i modułów poszerzających funkcjonalność naszego systemu. W tym właśnie tkwi jego siła, ta cecha czyni ów system znacząco odmiennym od innych istniejących na rynku.